Divadelní deformace

Počet hráčů512
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 42 hodnocení62
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 12757 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: žádné
Hra á la tichá pošta s dramatickými prvky

Pravidla

Nejprve se celá skupinka (ideálně tak 6 až 10 lidí) kromě prvního hráče a vedoucího odebere na místo, odkud není na hlavní hrací plac vidět (třeba za dveře) a domluví si mezi sebou pořadí.

Vedoucí hry sdělí prvnímu hráči, co má předvádět (sport, povolání, činnost, cokoliv...). Poté se zavolá druhý hráč. První hráč mu pantomimicky (popř. s doprovodnými zvuky, avšak bez mluvení) předvede to, co má zadáno. Smí předvádět pouze jednou (popř. je možné domluvit se na dvou či třech předvedeních). Pak si sedne a dál se už jen baví. Přijde třetí hráč a pozoruje vystoupení druhého hráče. Co pochopí, to pochopí. Následuje čtvrtý hráč, který se snaží poznat divadlo třetího hráče a tak dále, dokud nedojde na toho posledního, jehož úkolem je uhodnout, co to vlastně mělo znamenat.

Jelikož každé následující představení je ochuzeno o to, co předchozí hráč nedokázal poznat či pochopit, a naopak obohaceno o spoustu drobných fantastických nesmyslů, po několika málo provedeních se z původního jasného a jednoduchého úkonu můžete dostat do nevídaných nesmyslů...
 

Alternativní pravidla

: Myslím, že by se daly děcka rozřadit do skupinek a soutěžit mezi sebou, kdo se co nejblíže přiblíží původnímu obrázku
: Taky se to dá hrát na slova tj.že zadnímu se řekne slovo a ten ho napíše na záda tomu před ním.Největší sranda:haha:je když máte zavázané oči a nesmíte mluvit, protože ten před vámi nemůže říct že mu to nepíšete na záda ale ehm:alien:...Na jeho hýžďové svalstvo :schizo:,anebo když ten před vámi o tom neví a vi mu na záda píšete fixou:hura:,při tom to vypadá takhle(s vámi) :cert: a s tím před vámi takhle :pozor::motorovka::kladivko::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet:
:kulomet: a potom s vámi :amen: a s ním:ziv:.
: taky je sranda, když si hráči stoupnou nebo sednou za sebou na zem.. tomu poslednímu v řadě dáme do ruky jednoduchý obrázek (např. sněhulák, slunko, atd).. jeho úkolem je "nakreslit" tento obrázek prstem na záda hráče před sebou.. ten se snaží pochopit, co to je a zsčne to kreslit na záda dalšímu, ten zase dalšímu atd.. prvnímu v řadě dáme do ruky papír a tužku a jeho úkolem je nakreslit to, co podle něj měl na zádech.. :D nejlepší je, když ze svíčky vznikne třeba polní láhev nebo úplně neidentifikovatelný geometrický útvar :D

Komentáře

: Super hra! S našima děckama jsme si jí fakt užili...:hophop:
: jo, nám sa tiež dojenie kravy krásne pretransformovalo - a to na zabíjanie syna a zjedenie ho...a to podotýkam,že som to hrala s vĺčatami :) rsp. včielkami. A taktiež sa nám podarilo z obyčajnej potreby na WCku prejsť ku ovládaniu vysokomoderného počítača :)
: .....nám se dojení krávy přetransformovalo přes horolezení, splachování záchodu, pletení, jízdu nakole a motání kolovrátku do "motá si sádrou kolem ruky" tož dobrá hra ;-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!