Divadelní deformace

Hru přidal: Okoun
Zapsáno: 5. 5. 2006 v 21.57
Zhléhnuto: 12922 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: žádné
Hra á la tichá pošta s dramatickými prvky

Pravidla

Nejprve se celá skupinka (ideálně tak 6 až 10 lidí) kromě prvního hráče a vedoucího odebere na místo, odkud není na hlavní hrací plac vidět (třeba za dveře) a domluví si mezi sebou pořadí.

Vedoucí hry sdělí prvnímu hráči, co má předvádět (sport, povolání, činnost, cokoliv...). Poté se zavolá druhý hráč. První hráč mu pantomimicky (popř. s doprovodnými zvuky, avšak bez mluvení) předvede to, co má zadáno. Smí předvádět pouze jednou (popř. je možné domluvit se na dvou či třech předvedeních). Pak si sedne a dál se už jen baví. Přijde třetí hráč a pozoruje vystoupení druhého hráče. Co pochopí, to pochopí. Následuje čtvrtý hráč, který se snaží poznat divadlo třetího hráče a tak dále, dokud nedojde na toho posledního, jehož úkolem je uhodnout, co to vlastně mělo znamenat.

Jelikož každé následující představení je ochuzeno o to, co předchozí hráč nedokázal poznat či pochopit, a naopak obohaceno o spoustu drobných fantastických nesmyslů, po několika málo provedeních se z původního jasného a jednoduchého úkonu můžete dostat do nevídaných nesmyslů...
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!