Tancovačka

Počet hráčů4100
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 163 hodnocení73
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 32201 krát (12 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Do místnosti, Pohybová, Pro zasmání, Na inteligenci / paměť
Potřeby: nic
Stejné jako tichá pošta, akorát se nešeptá, ale tancuje=)

Pravidla

Začíná jeden. Vezme si někoho druhého k sobě do místnosti, kam ostatní nevidí. Jednou mu ukáže sestavu, kterou vymyslel a ten druhý se jí snaží co nejlépe zapamatovat. Oba jdou zase k ostatním a ten, co si sestavu zapamatovával, si vezme někoho dalšího a to, jak se tu sestavu naučil, jí ukáže tomu druhému. Jednoduše řečeno, je to tichá pošta, při které 2 odejdou do jiné místnosti, jednou si ukážou sestavu a ten druhý si to musíí zapamatovat. Tak to jde dál, až nakonec se vystřídají všichni. Pak ukáže ten první sestavu všem a ten poslední taky ukáže, jak se jí naučil. Budete koukat, jaký v tom bude rozdíl! :-)
 

Alternativní pravidla

: Druhá možnost je taková,že všichni zůstanou v jedné místnosti (udělají kruh jako při tiché poště,ale budou stát) a ten jeden jim ukáže krátkou sestavu další pak to zopakuje,ale přidá k ní ještě něco a tak dál…
: My to hrajeme na zvířata. První vymyslí nějaké zvíře, které předvede v několika pohybech. Kdo má předvedeno, posadí se do místnosti, kde se předvádí a může se dívat na ostatní. Poslední pak hádá, co za zvíře předváděl.

Komentáře

: Ale nejdříve by to asi měl ukázat ten poslední a až potom ten první, ne?!:):megafon::tralala::tralala::break::iq::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala:hudba::papa::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::vanoce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::amen::amen::amen::amen::amen::amen::hophop::haha::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi:
: : Úplně skvělýýýýý!!!!!!! Bombová hra!!!!
: já to znám s kreslením na záda - utvoří se dvě družstva, které kreslí zadaný obrázek (nakreslený na papíře). Družstva stojí vedle sebe v zástupu a postupně - odzadu dopředu se kreslí. První v zástupu nakreslí konečný dojem. Poté se porovnají obrázky obou družstev a rozhodne se, který je podobnější originálu. :cool:
: ANO SUPER TANCOVAČKA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:10::10::10::10::10::10::10::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::tralala::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!