Teta Sally

Počet hráčů2moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 146 hodnocení74
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 36546 krát (10 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Jak si vesele zkrátit volnou chvíli :o) aneb potíže a jejich řešení, korespondenční poradna

Pravidla

Každý hráč si vezme malý kousek papíru a napíše tam nějaký problém, nebo trable :o))) klidně i vymyšlené a nesmyslné. A dopis adresuje tetičce Sally, která si ví se vším rady. Poté se všechny stížnosti hodí do klobouku a každý si vezme nový kousek papíru a tam napíše jakoukoliv odpověď, kterou může teta Sally odepsat :o))) všechny odpovědi hodíme do další mísy a může začít losování :o) každý si vylosuje nějaký problém a zároveň i odpověď tety Sally a nahlas to po pořádku přečte :o)) pak vznikají takové srandičky jako například:

Milá teto Sally mám velikánanánský problém.... a to smrdí mi z pusy :o( hodně lidem je to nepříjemné a nemám tak žádné kamarády :o(( moc moc prosím o pomoc!

Neboj teta Sally má na všechno radu!!! POslechni mě... nejdřív si dej do kotlíku pět hrstí sušeného listí a zalij to horkou vodou, při varu přidej 7 myších chlupů a pak zamíchej 3x ve směru a 6x proti směru hodinových ručiček :o)))) A pak se toho napij..... jestli se něco stane, tak to bude ku prospěchu věci a jestli to nepomůže nasaď si na hlavu kýbl a udělej si dirky na oči snad to pomůůže :o)

pozn.: tohle byla opravdu prosba a odpověď, které nepsal jeden člověk!!! Někdy se to zkrátka povede :o)))
 

Alternativní pravidla

: Naše verze: Postupně se píší slova (viz dále), pak se papír přehne a pošle sousedovi, jak psal Skřítek. A slova jsou odpovědi na otázky: Jaký (jaká, jaké)? (např. Puntíkovaný)-poslat sousedovi- Kdo? (např. Hříbek)-poslat sousedovi- S kým? (např. S kaktusem) -poslat sousedovi-Co dělali? (např. čistili komíny) -poslat sousedovi-Kde byli? (např. Na dně oceánu) -poslat sousedovi- Proč to dělali? (např. Protože je nic jiného nebavilo). A takové nesmysly nám opravdu vznikaly... :hura:
: hele šlo by to hrát i tak jak říkal skřítek.
: Ale de to i tak že se vezme papír, vedoucí řekne byl jednou jeden/a a všichni na papír napíší odpověď,třeba král,přehnou to a pošlou sousedovi po pravé straně,vedoucí pak řekne ten/ta měl/a a zase všichni napíší nějakou odpověď a zase přehne a pošle dál:pis:.:megafon:a pak vznikne třeba Byl jednou jeden král a ten měl velký záchod.Každý den chodil denně 40 na záchod.Měl kámoše blbečka,a ten byl pitomec a to je kravina.
: Nechci nějak radit ale lepší by podle mě bylo kdyby se ten papír přehnul a každý by napsal odpověĎ na svoji otázku né?

Komentáře

: mmmmmmmmmmm:-P:-P:-P
: :cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::nene:
: :bomba::):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::sniper::rpg::neo::asmd::plamenomet::jedi:
: Znám v jiné verzi ale toto je taky supr nápad :haha::jupi::hura:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!