Teta Sally

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až moc
Délka: Do 34 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 15. 8. 2006 v 17.40
Jak si vesele zkrátit volnou chvíli :o) aneb potíže a jejich řešení, korespondenční poradna

Pravidla

Každý hráč si vezme malý kousek papíru a napíše tam nějaký problém, nebo trable :o))) klidně i vymyšlené a nesmyslné. A dopis adresuje tetičce Sally, která si ví se vším rady. Poté se všechny stížnosti hodí do klobouku a každý si vezme nový kousek papíru a tam napíše jakoukoliv odpověď, kterou může teta Sally odepsat :o))) všechny odpovědi hodíme do další mísy a může začít losování :o) každý si vylosuje nějaký problém a zároveň i odpověď tety Sally a nahlas to po pořádku přečte :o)) pak vznikají takové srandičky jako například:

Milá teto Sally mám velikánanánský problém.... a to smrdí mi z pusy :o( hodně lidem je to nepříjemné a nemám tak žádné kamarády :o(( moc moc prosím o pomoc!

Neboj teta Sally má na všechno radu!!! POslechni mě... nejdřív si dej do kotlíku pět hrstí sušeného listí a zalij to horkou vodou, při varu přidej 7 myších chlupů a pak zamíchej 3x ve směru a 6x proti směru hodinových ručiček :o)))) A pak se toho napij..... jestli se něco stane, tak to bude ku prospěchu věci a jestli to nepomůže nasaď si na hlavu kýbl a udělej si dirky na oči snad to pomůůže :o)

pozn.: tohle byla opravdu prosba a odpověď, které nepsal jeden člověk!!! Někdy se to zkrátka povede :o)))
Hru přidala: Klárka
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!