Vyzvedávaná

Počet hráčů1020
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 63 hodnocení60
%

 
Autor:
Zdroj: KIRCHNER, Jiří. Kondiční hry a cvičení v přírodě. Praha: Grada Publishing, 2005. ISBN 80-247-0995-3.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10192 krát (4 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
Jestliže se nedotýkáš země, jsi vyřazen.

Pravidla

Vyznačíme prostor hřiště, do nějž vstoupí všichni hráči. Na povel hra začíná. Hráč, který je zvednut jiným hráčem tak, že se žádnou částí nedotýká země, je vyřazen a opouští prostor hřiště. Vítězí ten, kdo ve hře zůstane jako poslední. Mohou hrát jednotlivci i družstva. Pokud hrají družstva, vítězí to držstvo, jehož hráč zůstal jako poslední.
 

Alternativní pravidla

: Já to znám pod jménem Divoká Svině.....stejně jako rybičky, rybičky rybáři jedou, akorát se zvolí jeden (dobrovolník = rybář) a ten řve "Kdo je tady divoká svině" ostatní (rybičky) obpovídají "My nééé" a svině zase volá " tak to se ještě uvidí!"
A snaží se někoho uzvednout a adaný člověk se musí bránit a snažit se co nejdýl udržet na zemi, pokud se svini povede ho zvednou a "rybička" se nedotýká ničim země, tak může začít svině počítat "raz, dva, tři svině!" a pokud ho do tý doby udrží ve vzduchu, tak se "rybička" přidává ke svini. A tak to de dal, až zůstane poslední a ten se stává sviní.

Opravdu to nedoporučiju hrát s malými dětmi. Doporučuju 11let a víše :)
: No my hrajeme takto: prvního určíme nějakého silnějšího a ten koho uzvedne tak je s ním (něco jako Ovečky, ovečky) a říkáme tomu Raz dva tři lachtáán!!:ziv:

Komentáře

: :hura::10::pivko::pivko::pirat::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::box::break::jupi::pis::cosi::cosi::rpg::sniper::hura::tralala::kladivko::kulomet::slunicko::cool::srdce::cert::schizo::-p:(:vanoce::iq::cosi::hura::tabacek::hudba::asmd::neo::kladivko::kulomet::slunicko::jojo::megafon::pirat:
: Jáj :D :srdce::srdce::schizo::grr:;);-)8-):motorovka::tralala::cosi::cool::cz::jedi::box::hudba::pivko::alien::pirat::nene::schizo::idea::srdce::srdce::srdce::srdce:
: Luci1x: Proc? Protoze by mohly prijit na to, ze maji nadvahu? Chapu, ze to nekteri nemusi zkousnout, ale pokud si to nebudou uvedomovat, nic s tim delat nebudou a v dospelosti s tim muzou mit daleko vetsi problemy, at uz spolecenske nebo zdravotni!
: ahoj, u nas jsou Buldoci moc a moc oblíbení a ani obeznejsi deti nemají s touto hrou zadne problemy. Jen podotýkám- hra celkově nebezpečná, opartně na térén který zvolíte
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!